Pewny bonus dla graczy na Turniej Czterech Skoczni u bukmachera eFortuna

Czas na Turniej Czterech Skoczni. I tym samym można skorzystać z extra promocji u bukmachera eFortuna. Typerzy za obstawienie skoków narciarskich mogą liczyć na extra bonusy w akcji „4 Skoki Po Bonus”.

Bukmacher Fortuna rozdaje bonusy na Turniej Czterech Skoczni

Bukmacher Fortuna rozdaje bonusy na Turniej Czterech Skoczni

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej każdy gracz może otrzymać nawet 20 PLN wystarczy zagrać cztery kupony, aby cieszyć się z extra środków. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Akcja „4 Skoki Po Bonus” dostępna jest wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl w dni kiedy rozgrywane są zawody Turnieju Czterech Skoczni, tj. Data: 29.12.2020, 01.01.2021, 03.01.2021, 06.01.2021.

Extra pewna gotówka dla typerów na Turniej Czterech Skoczni

Chcąc otrzymać dodatkową kasę wystarczy spełnić proste warunki promocji. Zagrać minimum po jednym kuponie w czasie trwania promocji, na którym będą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE na skoki narciarskie.

Warto jest mieć na uwadze, że kwalifikują się zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 10 PLN.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków typer będzie mógł liczyć na extra środki:
1 kupon za 10 zł ze skokami = bonus 5 zł w punktach FKP
2 kupony za 10 zł ze skokami w 2 różne dni = bonus 10 zł w punktach FKP
3 kupony za 10 zł ze skokami w 3 różne dni = bonus 15 zł w punktach FKP
4 kupony za 10 zł ze skokami w 4 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP

Dodać do tego trzeba również fakt, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertą startową, w której to na start można otrzymać nawet extra 2230 PLN:

  • extra 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię do 2000 PLN za pierwszy depozyt
  • bezpieczny kupon do 210 PLN

Jednak chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button