Piłkarski Jackpot i 10 000 PLN do wygrania od Betclic

Limitowana ofertę promocyjną na zmagania w 7 kolejce angielskiej Premier League może liczyć każdy użytkownik. W dodatku można otrzymać extra środki, bowiem w promocji „Piłkarski Jackpot” pula nagród wynosi 10 000 PLN.

10 000 PLN w puli Piłkarskiego Jackpota!

10 000 PLN w puli Piłkarskiego Jackpota!

Wystarczy poprawnie wytypować poprawnie osiem meczy z 7 kolejki angielskiej Premier League, aby cieszyć się z dodatkowych środków. Warto jest zaznaczyć, że przed nami dosyć ciekawe mecze, jak chociażby Manchester United vs Arsenal.

Użytkownik, który chce skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Warto jest mieć na uwadze, że że wspomniana akcja dostępna jest typerom do 30 października do godziny 21:00.

Bonus dla graczy na Premier League dla graczy:

Dopuszczona przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z 7 kolejki angielskiej Premier League.

Gracz musi oddać typy w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)” z oferty przedmeczowej muszą oddać na następujące mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodać jest warto, że każdy gracz może zagrać nawet piec kuponów promocyjnych.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali mecze z tej serii spotkań oczywiście oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. Bowiem podziela pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Pewne 550 PLN na start u bukmachera Betclic:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu pierwszemu graczowi pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak pierwszy kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button