Polska strona Betclic.pl

Betclic to firma bukmacherska, której powstanie datowane jest na rok 2005. Wtedy to Francuz Nicolas Beraud zdecydował wraz ze swoim współpracownikiem o utworzeniu własnej firmy. Początkowo jego wkład własny wynosił 3 miliony euro. Bardzo szybko jednak udało mu się podbić francuski rynek zakładów bukmacherskich – liczba graczy Betclic nieustannie się powiększała. Nie umknęło to uwadze inwestorom, którzy chcieli włożyć w ten biznes swoje środki.

polska strona betclic.pl
Polska strona Betclic.pl – oferta bonusów dla Polaków

Firma Mangas Gaming 3 lata po rozpoczęciu działalności przez Francuza zapłaciła mu za 75% jego udziałów kwotę… 50 milionów euro. Francuz nie wahał się długo i szybko oddał stery firmie, która spowodowała, że Betclic stał się popularny w całej Europie. W chwili obecnej Betclic cieszy się dużą popularnością również w naszym kraju. Swoje siedziby prowadzi on na Gibraltarze oraz na Malcie.

Strona Betclic.pl

W Polsce historia bukmachera Betclic jest nieco bardziej skomplikowana – jakiś czas temu był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online. Wszystko uległo zmianie po nowelizacji przepisów ustawy antyhazardowej – miało to miejsce w 2017 roku. To spowodowało, że znaczna część bukmacherów zdecydowała się opuścić polski rynek zakładów wzajemnych. W tym gronie znalazł się również Betclic.

Władze spółki szybko zmieniły jednak zdanie, ponieważ już w 2018 roku spółka matka Betclic, czyli BEM Operations Limited podjęła działania mające na celu przywrócenie tego brandu nad Wisłę. Pomogło – 26 września 2018 roku Betclic w Polsce ponownie znalazł się w gronie legalnych bukmacherów online dzięki licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. W poniższym artykule analizujemy krok po kroku ofertę, jaką dla swoich graczy przygotował ten bukmacher.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy na powitanie w Betclic – na co można liczyć?

Betclic to bukmacher, który stara się podążać tą samą ścieżką co pozostali bukmacherzy oferujący swoje usługi online. Z jakiem skutkiem? Różnie to wygląda w zależności od tego, czy weźmiemy pod uwagę oferty dla nowych, czy stałych graczy. Najpierw przeanalizujemy promocje dedykowane nowym graczom. Pierwsza z nich to Cashback 200 złotych.

Cashback 200 złotych w Betclic – opis oferty powitalnej 

Oferta powitalna Betclic Cashback 200 złotych to tak naprawdę jedyna promocja dla nowych graczy tego bukmachera. Jej zasady są bardzo proste. Jest to zakład bez ryzyka na kwotę 200 złotych. Oznacza to, że jeśli zagramy zakład za 200 złotych, a okaże się on przegrany, to i tak otrzymamy na nasze konto zwrot postawionych środków. Oferta całkiem atrakcyjna, jednak w porównaniu z propozycjami pozostałych bukmacherów bardzo przeciętna. Pozostali bukmacherzy mają dla nowych graczy o wiele lepsze propozycje. Jeśli bukmacher Betclic chce poszerzać w szybkim tempie grono swoich klientów, powinien bardzo mocno rozszerzyć ilość ofert dedykowanych nowo zarejestrowanym graczom. 

Kolejną kwestią, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę w przypadku bukmachera Betclic, jest brak kodów promocyjnych. Wielu bukmacherów, którzy istnieją krótko na rynku, oferuje tę opcję. Bukmacher Betclic powinien wziąć z nich przykład. Kody promocyjne pozwalają graczom na skorzystanie ze specjalnych bonusów, które często są niezwykle atrakcyjne. Wszyscy najpopularniejsi bukmacherzy mają je w swojej ofercie. 

Promocje bukmachera Betclic dla stałych graczy

Stali gracze mogą korzystać z o wiele lepiej rozwiniętej oferty niż dopiero zapisujący się typerzy. Sprawdźmy zatem, z jakich promocji mogą korzystać wszyscy typerzy Betclic.

Lepsze Kursy

Jest to jedna z najbardziej interesujących promocji Betclic – każdego dnia bukmacher ogłasza listę zakładów, które są objęte kursami w zwiększonej wysokości. Jest to bardzo prosty sposób na powiększenie swoich wygranych. Promocję można porównać z Super Ofertą lub Hitem Dnia, które są dostępne u innych bukmacherów online.

Zaproś znajomego 

Promocja, dzięki której za zaproszenie do gry swoich znajomych, można otrzymać od Betclic nawet 100 złotych ekstra. Jedynym jej mankamentem jest brak nagród dla osób zaproszonych.

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher 2019, ranking bukmacherów online w Polsce. Zakłady bukmacherskie, opisy, recenzje, promocje i bonusy bez depozytów.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button