Porady dla graczy bukmacherskich

Porady bukmacherskie? Dobra porada zawsze jest na wagę złota. Szczególnie zatem początkującym adeptom zakładów bukmacherskich polecamy następujące porady bukmacherskie. 

poradniki bukmacherskie
Porady dla początkujących graczy

Poradnik bukmacherski

Po pierwsze – nigdy nie stawiajmy pieniędzy, których straty nie bylibyśmy w stanie przeboleć. Nawet jeśli jesteśmy absolutnie pewni wygranej konkretnej drużyny, obstawienie ostatnich oszczędności na jej zwycięstwo może nam wyjść bokiem i długo się nie pozbieramy po takiej stracie.

Lepiej jest postawić mniej, ale mieć pewność, że w przypadku przegranej nie będziemy tego aż tak żałować. Najgorsze co się może potem stać to zaciągnięcie pożyczki, bo następstwa tego nie jesteśmy sobie nawet wyobrazić

Po drugie – pamiętajmy, że każda drużyna może mieć zły dzień. Najlepszy zawodnik może być kontuzjowany lub pauzować za kartki, drużyna może też być przemęczona po serii meczy dwa razy w tygodniu. Warto przed postawieniem na „pewniaka” zorientować się w aktualnej sytuacji w drużynie, a także u przeciwnika.

Jeśli obstawiamy wyniki pojedynczych meczy, warto też posiadać konto u kilku bukmacherów internetowych. Wówczas jesteśmy w stanie obstawić dany mecz u tego, który oferuje największą stawkę za wygraną akurat tej konkretnej drużyny.

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher 2019, ranking bukmacherów online w Polsce. Zakłady bukmacherskie, opisy, recenzje, promocje i bonusy bez depozytów.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button