Promocja bukmachera od Fortuny na walkę Wilder vs Fury.

Każdy kibic boksu czeka na rewanżową walkę pomiędzy Deontayem Wilderem, a Tysonem Furym. Z tej okazji bukmacher Fortuna przyznaje każdemu graczowi darmowe środki za obstawienie meczy. Typer przy wygranym zakładzie może otrzymać 30 złotych.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze, z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 21 do 23 lutego. Trzeba też mieć na uwadze, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu dowolnego kuponu wielozdarzeniowego, na którym to będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej. Koniecznie na zakładzie musi być minimum jeden typ związany z boksem.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Najciekawsze wydarzenie, jakie będzie miało miejsce w tym tygdniu będzie miało miejsce Las Vegas, a tam dojdzie do rywalizacji pomiędzy Deontayem Wilderem, a Tysonem Furym. Poza tym czekają nas jeszcze takie, pojedynki jak Fundora vs Lewis, Garcia v Vargas, Yunier vs Briedis.

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 30 złotych. Natomiast z oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zwarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie on rozliczony ako wygrany to gracz oprócz wygranej otrzyma premię o wartości 30 złotych.

Kod promocyjny Fortuna 2020

Legalny bukmacher w Polsce Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premię za depozyt do 1000 złotych, a także pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać każdy typer, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button