Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Legalny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom ciekawą promocję, w której to wystarczy zagrać cztery kupony, aby otrzymać darmowy bonus i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Gracz na przestrzeni tygodnia możne otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS

Darmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także dokonali wcześniej co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych i trwa od odwołania. Jeden etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Do tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Należy jednak wiedzieć, że gracz na przestrzeni jednego etapu rozliczeniowego musi zagrać cztery kupony promocyjne, a poza tym muszą one w tym samym czasie zostać rozliczone.

W promocji kwalifikują się zarówno kupony single jak i AKO, ale kurs łączny każdego z nich nie może być mniejszy iż 1.85.

Bukmacher STS wymaga, żeby w skład czterech kuponów wchodziły:

  • co jeden jeden kupon zagrany z aplikacji mobilnej
  • co najmniej jeden mający same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka kuponu musi wynosić równo 11 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony:

  • z wykorzystaną opcją Cashout
  • mające zdarzenia: hit dnia, superoferty, maxikombi oraz bezpiecznego typu

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus w wysokości 11 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów! Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

darmowy kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

STS darmowy kod promocyjny:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom kod promocyjny – BETONLINE. Gracz, który wpisze go podczas rejestracji może liczyć na darmowy bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher dokona weryfikacji konta.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi darmowy bonus równowartości wpłaty. Przykładowo gracz wpłacił 700 PLN druga taka sam kwota trafi do typera w formie środków bonusowych. Maksymalnie gracz może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button