Promocja dla graczy za obstawienie meczy od STS. 30 złotych dla każdego.

„Extra 30 PLN” jest to obecnie jedną z najnowszych promocji bukmachera STS. Wystarczy, że typer w czasie jednego tygodnia zagra kupon lub kupony za stawkę łączną w wysokości 200 złotych, aby w zamian otrzymać 30 złotych w gratisie i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone. Darmową gotówkę gracze mogą otrzymać co tydzień!

Bonus bukmacherski za darmo.

Bonus bukmacherski za darmo.

Promocja „Extra 30 PLN” skierowana jest do wszystkich aktywnych graczy bukmachera STS. Akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a który to każdy z nich dostępny jest w okresie od poniedziałku od 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu na stronie www.STS.pl, a w następce w zakładce „Extra 30 PLN”.

Legalny bukmacher STS dopuszcza wszystkie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan darmowy kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie znajdą się zdarzenia na kuponie, mogą one być przedmeczowe oraz LIVE z oferty bukmachera STS. Typer może wybrać tak popularne zakłady, jak z piłki nożnej, siatkówki, ale i mniej znanych jak kolarstwo czy esport.

Minimalna stawka zakładu to 2 złote. W promocji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra zakłady za całkowitą kwotę 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych. I to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus bez depozytu od STS 2020

Zakłady bukmacherskie STS oferuje graczom bonus bez dokonywania depozytu. Wystarczy dokonać rejestracji online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać 29 złotych.

Premia do 1200 złotych oferuje graczom bonus za dokonanie pierwszej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button