Promocja Early PayOut u bukmachera Fuksiarz

Unikalną promocję wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz, który w swojej ofercie posiada „Early Payout”. W ramach tej akcji mecze są rozliczone jeszcze w trakcie wygranej.

Bonusy dla typerów u bukmachera Fuksiarz

Bonusy dla typerów u bukmachera Fuksiarz

Promocja „Early Payout” polega na tym, żeby zagrać dowolny kupon, na którym musi znajdować się zdarzenie z piłki nożnej. I jeśli dana ekipa wyjdzie na prowadzenie dwubramkowe to taki typ będzie rozliczony, jako wygrany i to przed jego zakończeniem.

Jednak trzeba wiedzieć, że promocja „Early Payout” jest dostępna jedynie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl i aktywna jest codziennie, aż do odwołania.

Fuksiarz zwiększa wygrane graczom

Warunki promocji „Early Payout” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, na którym to zakładzie będzie znajdować się minimum jeden mecz z rozgrywek Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga, El. MŚ. Europa.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

W przypadku, gdy dana drużyna wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie mecz zostanie rozliczony, jako wygrany, przykład:

Mecz Manchester City – Manchester United Typ 1

W przypadku, gdy piłkarze zespołu Manchesteru City wyjdą na dwubramkowe prowadzenie to typ zostanie automatycznie rozliczony, jako wygrany. I to bez znaczenia, jakim rezultatem mecz ostatecznie się rozstrzygnie.

Nowy kod promocyjny w Fuksiarz 2022:

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz PL online oferują każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na pierwszy bezpieczny zakład.

Na uwadze trzeba mieć inny istotny aspekt. A mianowicie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 500 PLN.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button