Promocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Zwrot do 40 PLN od BetClic

Bukmacher BetClic Polska przeprowadza promocję swoim graczom, w której to oferuje „Pewny zakład” wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z rozgrywki Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, aby w razi przegranej liczyć na zwrot stawki.

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Oferta skierowana jest o każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty,

Promocja „Pewny zakład” dostępna jest graczom w dniach od 25 do 28 listopada. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

W ramach tej promocji bukmacher BetClic kwalifikują wyłącznie takie kupony jak:

  • AKO
  • kurs całkowity minimum 5.00
  • typ z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • wyłącznie zdarzenia z rozgrywek z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • stawka minimalna 20 PLN

Należy jednak pamiętać, ze jest z czego wybierać, ponieważ przed nami ciekawe pojedynki, jak chociażby Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

bonus bez depozytu

Typer, który dokona zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki, a poza tym został rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku jak jedno ze zdarzeń będzie rozliczone jako przegrane to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 40 PLN

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Bukmacher BetClic w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z te oferty powitalnej koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy zakład u bukmachera BetClic będzie bez ryzyka. Jak okaże się wygrany, to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button