STS bonus powitalny 1200 PLN + Freebet 29 PLN + 200 PLN Cashback 2020

W związku z powrotem na boiskach rozgrywek PKO Ekstraklasy bukmacher STS przygotował najnowszy pakiet powitalny graczom, w którym to na start można otrzymać bonus bez wpłaty własnej 29 złotych, bonus za depozyt do 1200 złotych i zakład bez ryzyka do 200 złotych. Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy typer wpisze odpowiedni kod promocyjny podczas rejestracji konta. Znadziesz go poniżej w artykule.

Kod promocyjne STS za darmo

Kod promocyjne STS za darmo

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Trzeba mieć na uwadze, że dokonać tego można wyłącznie w dniach od 6 lutego od godz. 01:00 do 9 lutego do godz. 23:59.

Proces zakładania konta nie sprawi, żadnej osobie zbyt większych problemów, ponieważ koniecznie trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny STS za darmo:

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego w pierwszej kolejności musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W gratisie na konto gracza trafi również darmowy bonus bez depozytu o wartości 29 złotych.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Premia za wpłatę do 1200 złotych w STS:

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki. Wysokość ich uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Typer dokonał depozytu w wysokości 700 złotych. W prezencie otrzyma taka samą wartość, więc razem będzie posiadał 1400 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalny bonus jaki może znaleźć się na koncie gracza to 1200 złotych.

Zakład bez ryzyka do 200 złotych od STS:

W ramach najnowszego pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 złotych. W razie przegrany typer otrzyma zwrot całej stawki.

Należy jednak mięć na uwadze, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 9 lutego do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button