STS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!

Gry karcie takie jak poker, wojna oraz bakart oferuje sowim graczom i to w pełni legalnie bukmacher STS. Poza tym gracze już na start mogą otrzymać darmowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka.

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Ta oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z bonusu nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z Betgames. Warto jest pamiętać, że granie w pokera, wojnę czy też bakart u bukmachera STS jest zgodne z polskim prawem.

Podczas tej akcji wspomniany operator wymaga, żeby kupon został zagrany za dokładną kwotę 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli okaże się, że zakład został rozliczony jako przegrany w zamian bukmacher STS dokona zwrot stawki. Natomiast w razie wygranej cała stawka znajdzie się na koncie typera.

Zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 24 od momentu rozliczenia zakładu. Warto jest pamiętać, że promocją objętą jest pierwszy zakład.

Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus o wartości 29 PLN dla nowych graczy.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowy freebet i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu można otrzymać bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie na konto typera może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button