STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022

Bukmacher STS zmniejsza wszystkie przegrane swoim graczom za typowanie spotkań kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Wystarczy zagrać dowolne kupony AKO, aby liczyć na zwrot stawki. Gwarantowana kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 120 PLN.

Cashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN

Cashback na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS. Bonus do 120 PLN

Na brak emocji podczas spotkań kwalifikacji do MŚ na pewno nie będzie brakować. Tym bardziej, że czekają nas ostatecznie rozstrzygnięcia. A przed nami dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Grecja vs Hiszpania, Andora vs Polska, Włochy vs Szwajcaria, czy też Brazylia vs Kolumbia.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie do 16 listopada do godziny 23:59.

Bonus do 120 PLN na kwalifikacje MŚ 2022

Promocja „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” polega na obstawieniu meczy wielozdarzeniowych tzw. AKO, na których to musi znajdować minimum dwa zdarzenia dotyczące eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Dodatkowo kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy nietrafiony kupon użytkownik otrzyma zwrot 20% stawki. Na konto każdego gracza może wrócić nawet 120 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Bukmacher STS online oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej oraz bonus o wartości dokonanego depozytu do 1200 PLN.

To sprawia, że każdy nowy gracz obstawienie meczy u bukmachera STS online może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że pakiet powitalny będzie aktywny gracz jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


__
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button