Tenis – wygrane bez podatku u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje niezywkle ciekawą promocje dla typerów tenisa. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z turnieju w Toronto lub Montrealu, a bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%

Z tej ofert może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Jednak należy pamiętać, że promocja trwa w dniach od 5 do 11 sierpnia.

W tym okresie każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach trwania tej akcji. W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka minimalna jak i maksymalna przez gracza nie jest określona.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest pamiętać, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera LvBet:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za dokonanie wpłaty. Wystarczy założyć nowe konto i w formularz rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu dwóch depozytów bukmacher LVbet automatycznie przyzna darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button