Turniej Czterech Skoczni 2019/20. Nagrody dla najlepszych typerów od Fortuny

Legalny bukmacher Fortuna przeprowadza promocję „Czołowa Trzydziesta”. W ramach tej akcji operator nagrodzi trzydziestu gracy, którzy uzbierali najwięcej punktów typowania skoków narciarskiej. Jest o co walczyć, ponieważ nagrody trafią do trzydziestu typerów.

Bonus na skoki narciarskie

Bonus na skoki narciarskie

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach 29.12.2019-06.01.2020. Jednak należy mieć na uwadze, żeby przez postawieniem kupon zaznaczyć opcję „dodaj do mistrzostw”.

W ramach promocji „Czołowa trzydziestka” dopuszczone są wszystkie zakłady SOLO lub AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Wszystkie typy muszą pochodzić jedynie z oferty bukmachera Fortuna na skoki narciarskie. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ skoczkowie rywalizacją podczas Turnieju Czterech Skoczni.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Fortuna nagrodzi trzydziestu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. System punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

Nagrody są okazałe, ponieważ są to bony do siedzi sklepów Media Markt oraz salonów Empiku! Tabela z nagrodami przedstawia się następującej:

L.p.PozycjaNagroda
1. 1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2. 11 – 20 Miejsce Voucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 Miejsce Voucher 100 PLN do Empiku

Darmowy kod promocyjny 2020 u bukmachera Fortuna:

Każdy nowy gracz u legalnego bukmachera Fortuna online oferuje na start chociażby freebet o wartości 20 PLN bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma darmowe środki w wysokości depozytu. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty Cahbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki, aż do 115 PLN.

Z powyższych bonusów gracze będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button