Typer Ligi Narodów. Wygrywaj bonusy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

W związku z kolejnymi meczami w Lidze Narodów bukmacher STS oferuje specjalną ofertą promocyjną swoim graczom. Wystarczy zagrać zakład SOLO i wytypować poprawnie wynik końcowy dowolnego mecz w wymienionych rozgrywkach, aby otrzymać dodatkowe środki.

30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów w STS

Przed nami bardzo ciekawe wieczory w Lidze Narodów, bowiem zostanie rozegranych kilka bardzo ciekawych potyczek, jak Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja oraz Polska vs Bośnia i Hercegowina.

Bukmacher STS na tą okazję oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów„. Wystarczy poprawnie wytypować dowolny wynik meczu z Ligi Narodów, aby otrzymać dodatkową premię.

Typer, który jest zainteresowany tą ofertą musi mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Dodatkowo na uwadze warto jest mieć fakt, ze promocja dostępna jest graczom do 14 października do godziny 23:59.

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej.

W ramach wspomnianej już ofert promocyjnej dopuszczone są przez bukmachera STS wyłącznie zakłady SOLO, czyli tzw. zakłady pojedyncze, zagrane za minimum 15 PLN. Na każdym zakładzie promocyjnym może znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w Lidze Narodów.

betfan darmowy kod promocyjny

Gracze, którzy poprawie wytypowali te mecze poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki na zakłady sportowe. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, który wynosi 30 000 PLN. Wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na pięć bonusów.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Bukmacher STS na start graczom oferuje pakiet powitalny, w którym to można na start otrzymać nawet 1229 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, ze te bonus trzeb aktywować poprzez wpisanie hasła promocyjnego –.>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych gracz otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma jej równowartości, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button