Voucher 40 PLN od STS na Gran Prix Polski od STS

W związku z sobotnim Gran Prix Polski w żużlu bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN. Wystarczy pobrać aplikacje mobilną tego operatora, aby cieszyć się z darmowych środków.

STS darmowy voucher 40 PLN na GP Polski w żużlu

STS darmowy voucher 40 PLN na GP Polski w żużlu

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnego operatora STS.

Z tej promocji można skorzystać do soboty 5 października do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej bukmachera STS. Należy to zrobić ze strony STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie trzeba się zalogować do aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Można to jedynie zrobić w bocznym menu aplikacji „Aplikacje i bonusy„.

Po spełnieniu tych warunków na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

STS: Specjalny kod promocyjny

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje darmowy freebet i bez dokonania żadnego depozytu! Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że na konto gracza trafi bonus o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik może liczyć na bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button